Osazování desek plošných spojů

 

Pro osazování desek plošných spojů je Vám u nás v micro.cz plně k dispozici tým zkušených odborníků který zvládne zpracovat výrobní podklady i v případě nekompletní dokumentace. Jsme připraveni pro osazování desek plošných spojů technologií SMT i THT. Osazování SMD součástek provádíme jak ručně tak i na automatické výrobní lince.

Klasické součástky (THT) osazujeme ručně a provádíme i pájení vlnou. Součástky osazujeme na desky plošných spojů všech běžně dostupných materiálů jako jsou FR4, IMS Al, IMS Cu, Rigid-flex, Rogers, PCL370HR a další.

Poskytuje odborné osazování desek plošných spojů včetně vysokokvalitních materiálů a moderních technologií, které zajišťují precizní a spolehlivé spoje pro Vaše elektronické zařízení.

První krok v procesu osazování desek plošných spojů je zpracování zadání výroby respektive výrobních podkladů. Pokud máte výrobní podklady prostě nám je zašlete na email nebo pomocí nezávazného poptávkového formuláře níže.


Poptávka na Osazení desek plošných spojůsmt-linka-pretavovaci-pec-7.jpg    automaticke-osazovani-plosnych-spoju-osazovani-dps-smt-linka-23.jpg 

Jak zadat Vaší výrobu        Služby 

Více informací o našich službách, možnostech a technologiích: