Zakázkové osazování  desek plošných spojů

U nás v micro.cz je Vám plně k dispozici tým zkušených odborníků který zvládne zpracovat výrobní podklady i v případě nekompletní dokumentace. Jsme připraveni pro osazování desek plošných spojů technologií SMT i THT. Osazování SMD součástek provádíme jak ručně tak i na automatické výrobní lince.

Klasické součástky (THT) osazujeme ručně a provádíme i pájení vlnou. Součástky osazujeme na všechny běžně dostupné materiály jako jsou FR4, IMS Al, IMS Cu, Rigid-flex, Rogers, PCL370HR a další.

První krok v procesu osazování desek plošných spojů je zpracování zadání výroby respektive výrobních podkladů. Pokud máte výrobní podklady prostě nám je zašlete na email nebo pomocí nezávazného poptávkového formuláře níže.

 Nevíte si rady? Volejte +420 603 477 901Dalším krokem ve výrobním procesu osazování desek plošných spojů je kontrola kompletnosti Vámi dodaných součástek nebo i dokoupení dle vašich dispozic chybějících součástek a případně i čerpání součástek z našeho skladu.

Zbavíme vás možná se zajišťováním součástek dlouhodobé sériové výroby. Jsme schopni zajistit kontinuitu výroby  a vystříhat se problémům způsobených nedostupností elektronických součástek nebo jiného materiálu.