Osazování DPS

Osazování DPS (desek plošných spojů) je v naší společnosti charakterizováno zakázkovým přístupem.

Flexibilně osazujeme DPS zakázkově, nastudujeme si specifika osazované DPS s ohledem nejen na typ zakázky a požadovaný charakter činností spojených s osazováním DPS, ale hlavně s cílem dosáhnout Vámi plánovaného výstupu - osazení DPS přesně dle Vašich požadavků.

Poptávka na osazení DPS

Jak zadávat Vaši výrobu

Nabízíme komplexní služby osazování DPS, které zahrnují návrh desky plošného spoje, výrobu prototypů DPS i následných sérií, osazení DPS (desek plošných spojů) včetně dodání potřebných součástek, oživení i závěrečné montáže a balení.

Nabízíme strojové automatické, ale i manuální prototypové osazování DPS SMT součástkami i na specializovaném pracovišti vybaveném manuálním nanášením cínové pasty před osazením DPS.

Poskytuje odborné pájení plošných spojů včetně vysokokvalitních materiálů a moderních technologií, které zajišťují precizní a spolehlivé spoje pro Vaše elektronické zařízení. automaticke-nanaseni-cinove-pasty-1.jpg        smt-linka-12.jpg

 

Materiál a postup

Osazování DPS s různými izolačními sklolaminátovými, teflonovými i keramickými materiály s vodivými vrstvami (převážně měděnou fólií).
Výroba z Vašich či námi zakoupených součástek.
Výroba podle dodané dokumentace nebo vzorku.
Zakládání součástek jednostraně, oboustraně nebo smíšeně.
Veliký výběr SMD / SMT součástek.
Součástky se na desku upevňují a propojují pájením i lepením/pájením.
Kontrola výrobku probíhá nekolikafázově s cílem maximalizovat kvalitu osazování DPS a tím i spolehlivost Vašeho výrobku.

 

  

 

Plošný spoj, přesněji deska plošných spojů (zkráceně DPS, v angličtině PCB = printed circuit board), je v elektronice deska určená k osazení elektronických součástek, které propojují vodiče vytvořené v tenké (ploché) kovové vrstvičce na povrchu desky. Plošné spoje se využívají pro realizaci elektronických obvodů a nacházejí se prakticky ve všech složitějších elektronických zařízeních.

Více informací o našich službách, možnostech a technologiích: