Osadit DPS lze ručně u vzorků nebo série na automatech

Osadit DPS (desku plošných spojů) lze ručně, pokud se jedná například o vzorky na vyzkoušení nebo prostě z principu osazujete DPS jen jednu nebo pár kusů. Pokud máte v úmyslu osadit DPS ve více kusech, je již na zvážení podle složitosti desek, použitých typů elektrosoučástek a dalších parametrů, nakolik je z ekonomického hlediska a spolehlivosti výroby vhodné osadit DPS ručně nebo již použít automaty a v jakém rozsahu. Pokud osazujete DPS v malém počtu kusů, často se vyplatí dokonce i výrobu kombinovat manuálně / strojově.

Takový přístup k osazení DPS vyžaduje velkou míru flexibility, kterou Vám rádi poskytneme. Vždy osazujeme DPS zakázkově, nastudujeme si specifika a pak jdeme osadit DPS s ohledem nejen na typ zakázky a požadovaný charakter činností spojených s výrobou, ale hlavně s cílem dosáhnout Vámi plánovaného výstupu - osadit DPS přesně dle Vašich požadavků.

Poptávka na osazení DPS

Jak zadávat Vaši výrobu

Nabízíme komplexní služby, a to nejen osadit DPS, nabízíme také návrh desky plošného spoje, výrobu prototypů DPS i následných sérií, ale i osadit DPS (desku plošných spojů) včetně dodání potřebných součástek, oživení i závěrečné montáže a balení.

Nabízíme osadit DPS strojově automaticky, ale i manuálně prototypově. Osadit DPS lze SMT součástkami i na specializovaném pracovišti vybaveném manuálním nanášením cínové pasty.

Profesionálně osadit DPS předpokládá odborné pájení plošných spojů včetně vysokokvalitních materiálů a moderních technologií, které zajišťují precizní a spolehlivé spoje pro Vaše elektronické zařízení. automaticke-nanaseni-cinove-pasty-1.jpg        smt-linka-12.jpg

 

Materiál a postup

Osadit DPS lze s různými izolačními sklolaminátovými, teflonovými i keramickými materiály s vodivými vrstvami (převážně měděnou fólií).
Výroba z Vašich či námi zakoupených součástek.
Výroba podle dodané dokumentace nebo vzorku.
Zakládání součástek jednostraně, oboustraně nebo smíšeně.
Veliký výběr SMD / SMT součástek.
Součástky se na desku upevňují a propojují pájením i lepením/pájením.
Kontrola výrobku probíhá nekolikafázově s cílem maximalizovat kvalitu a tím osadit DPS naprosto spolehlivě a kvalitně.

 

  

 

Plošný spoj, přesněji deska plošných spojů (zkráceně DPS, v angličtině PCB = printed circuit board), je v elektronice deska určená k osazení elektronických součástek, které propojují vodiče vytvořené v tenké (ploché) kovové vrstvičce na povrchu desky. Plošné spoje se využívají pro realizaci elektronických obvodů a nacházejí se prakticky ve všech složitějších elektronických zařízeních.

Více informací o našich službách, možnostech a technologiích: